Dříve měl odesilatel možnost vybrat si vlastně pouze ze dvou možných variant používaného obalového materiálu. Pokud byla jeho zásilka objemnější, pak zvolil kartonovou krabici. Jestliže se jednalo například o nějaký časopis, mohl využít papírové obálky. Dnes už obalový materiál přináší mnoho různých variant.
naložená rikša.jpg

o   Platí to i o průhledných schránkách, které mají za úkol uchovávat důležité dokumenty.
o   Univerzální nalepovací obálky mohou využít podnikatelé nebo zásilkové obchody, které tímto způsobem označí palety a ušetří čas tak pracovníkům skladů i přepravních společností.
Vítanou možností je i využití nabídky potisku. V této nabídce jsou všechny standardní potisky a různé velikosti balení. Díky průhledným nalepovacím obálkám můžete snadno a rychle označit jakoukoliv paletu a získat tak dokonalý přehled o veškerém materiálu nebo zboží. Používání těchto obálek je velice rychlé, rychlé a zaručuje přehlednost. Pro tyto výhody jsou stále více využívány a oceňovány. V nabídce je možnost balení po sto, pěsti stech nebo tisíci kusech.
krabice ve skladu.jpg

Obálky, které mohou do deště i do ciziny

Pro zákazníky, kteří spolupracují se zahraničními odběrateli, je v nabídce obálka, která má potisk v sedmi jazycích. Nalepovací obálky jsou vyrobeny tak, že prakticky není možné, aby z nich svěřené dokumenty vypadly nebo například vlivem silného větru odletěly. Jsou naprosto spolehlivé, a tudíž opravdu stále více využívané. Právě pro jejich rozšíření jste si už také povšimli malé elegantní kapsičky na balících, stojících na přepravních paletách.
o   Jsou přehledné, snadno dosažitelné a tím, že jsou vyrobené z plastu, chrání dokumenty i před nepříznivými vlivy.
o   Nevadí tedy ani přeprava, vykládka nebo nakládka v deštivém počasí.
V průhledné nalepovací obálce budou vaše dokumenty vždy v naprostém bezpečí a pod dokonalou ochranou.